KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044616
*
nr 1204 4616
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Iddi, Tanzania, djur. Olja på duk, 79x78
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 september 2018
kl 19:04:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 18:12:30
1
400 kr
15/9 21:05:43
2
Vinnande bud
16/9 17:11:57
3
500 kr
16/9 17:11:57
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: afriakansk afrika djur olja olja på duk oljemålning oljemålningar tanzania
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1204 4616
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Sign Iddi, Tanzania, djur. Olja på duk, 79x78
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 17 september 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/9 18:12:30 | 1 | 400 kr |
| 15/9 21:05:43 | 2 | Vinnande bud |
| 16/9 17:11:57 | 3 | 500 kr |
| 16/9 17:11:57 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: afriakansk afrika djur olja olja på duk oljemålning oljemålningar tanzania
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



